Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rada ohledně koupě headsetu.

Ahoj. Zvažuji koupi headsetu, prosím mohli byste mi doporučit nějaký kvalitní v cenové relaci kolem 2000 korun? Hlavně bych chtěl aby měl kvalitní mikrofon, aby mě ostatní dostatečně hlasitě slyšeli a nebyl slyšet šum. Také bych spíše preferoval na 3.5mm jack než na USB. Lepší by byly náušníky přes celé uši, ne jen na boltce, nosím brýle a při delším nošení mě z nich bolejí uši. Měl jsem Logitech G230, pro ukázku jak ty náučníky myslím. :) Pokud by mi někdo poradil byl bych rád, nerad bych koupil nějaké nepohodlné s nekvalitním mikrofonem. Našel by se někdo kdo by mi poradil? Na PC mi sambilionk radil sluchatka + mikrofon, ale ja bych radši ten headset i třeba dražsí než za 2000, ale ne o moc. :D

Taky spíše doporučím Razer, koupil jsem si teď nedávno Hyperx Cloud 2, na hlavě sedí super, ale když je zapojím přes tu jejich zvukovou kartu tak je tam slyšet při poslechu znatelné praskání...... Budu to tedy muset řešit reklamací, ale tak se mi do toho sakra nechce pořád to odkládám... 2 měsíce bez sluchátek, posílání atd... otrava. A když jsem si přečetl že tento problém je docela častý..... velké zklamání no.