Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam mobile autorizácia - problém s kódom

čaute,

práve som si kúpil nový mobil z Androidom. Kúpil som si ho iba nato aby som si mohol urobiť tú mobilnú autorizáciu na Steame. Zo začiatku šlo všetko fajn no po zadaní SMS kodu to po mne chce ešte nejaký iný. V hornej(niekedy aj dolnej)časti displeja sa odpočítava nejaký kod, ktorý sa každú minútu zresetuje na nabehne iný. Vôbec nechápem kde ho mám zadať, na vlastne je? Skúšal som klikať po displeji ale nikde sa nenachádza nijaké textové pole.

Steam mobile autorizáciu už (asi) vlastne mám, lebo mi prišlo na e-mail potvrdenie že sa mobilná autorizácia úspešne pridala ku mojmu účtu. No len mi vadí ten kod, čo s ním a kde ho zadať??? Pls čo najrýchlejšiu odpoved by som poprosil diki

ešte jedna otázočka čo sa týka toho....hmmm....je normálne že ono mi tie kódy generuje/resetuje aj ked je vypnuté wi-fi? Ako je tu možné v offline? Len spustím appku, a ono už mi dole ukazuje ten kod, a pritom ešte ani niesom prihlásený do účtu v mobile ani na wi-fi/3G(proste internet je offline). ???

dobre, diki, no teraz ma ešte napadlo, že teraz je asi môj mobil dôležitejší ako kedysi...hmmmm....čo by sa stalo keby som ho stratil, alebo by mi ho niekto ukradol, alebo by proste prestal fungovať. Ako by som sa dostal na účet, ked odteraz potrebujem k tomu aj mobil???