Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní konzole pro nejmenší

Ahoj,

sháním nějakou herní konzoli pro tříleté dítě. Podmínka je, aby to mělo více her v jedné "cartridge" (nebo přímo zabudované) - tedy aby se nemuselo kvůli každé hře vyměňovat cartridge/kazeta/cd/whatever. Sám jsem měl jen Segu, takže se v tom neorientuju. Konzole to samozřejmě může být značně obstarožní s jednoduchými hrami (vlastně je to skoro podmínka, jsou mu teprve 3 :)

díky za tipy

Jako malý jsem hrál na gameboyi. Jednoduché hry jako tetris nebo snake. Je to lehké na pochopení, je to zábavné a nemusíš se bát, že u toho stráví celý den. Ale jestli se to dá dnes sehnat, kdo ví. Asi bych koupil nějaký tablet a postahoval pár jednoduchých her.