Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte herný PC alebo notebook

Dobrý den. Rád by som už hral poriadne hry s dobrou grafikou preto hladám správny a dobrý herný PC alebo notebook len neviem ktorí si vybrať. V parametroch nejakých pc sa vôbec nevyznám.
Rozmýšlal som nad týmto: https://www.alza.sk/acer-predator-15-d3850456.htm? catid=18854658#popis -neviem či je dostatočne silný aby utiahol napr. hru: GTA 5. Prosím ak sa v tom vyznáte tak by ma zaujímal váš názor nan poprípade napíšte iní tip počítača alebo notebooku s ktorím máte dobré skúsenosti.

Ďakujem.

# Utahnout utahne, ale za tu cenu, jde zakoupit vyhodnejsi, vykonejsi, 970M ma obdobny vykon, nebo neco malo pod jako 960 do stolniho PC, coz na NTB, neni vubec spatné.
TiP~Pro opravdu herni NTB, bych ti spise doporucil, s Gchipem 980M, ktera je o proti 970 jiz na 256Bitech s vysim taktem.
GTA 5, ti vse na MAX spusti na plus minus 30FPS, ale s rozumnym nastavenim, bys pod 60FPS padnout nemel :-)