Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nějaký pěkný RPG

Tak jsem dohrál Divinity original sin. Strávil jsem u toho krásných 100 hodin, jedna z nejlepších her poslední doby. Klidně by to mohlo být i delší. Skoro jsem zamáčknul slzu, že už jsem na konci, ani jsem si nestihnul pořádně užít všechny možnosti hry.
A teď hledám, co bych si zahrál. RPG podobnýho typu moc není, Baldur´s Gate 1 i 2 dohraný a z novějších nic neznám, nebo snad ani není, co by za to stálo.
Před DOS jsem dohrál Risen 3, před tím Might&Magic X: Legacy.
Aktuálně stahuju Sacred 2, který jsem někdy někde nějak získal na Steam, tak uvidím. Taky mám v knihovně Two worlds, ale to vypadá podobný Skyrimu, kterej mě bohužel po nějaké době začal vcelku nudit (furt to samý dokola).

Fallout 4 a Zaklínač 3 - oboje je ještě dost drahý a na oboje mám počítač na spodní hranici požadované konfigurace (Phenom 965, HD6770).
Pillars of eternity - též přes 40€ a nevím, jestli je na to už čeština (dost ukecaná hra, abych to jel v eng.)

Máte někdo tip na něco zajímavýho? Mlátičky jako Diablo nehledám, stejně tak nechci futuristický pseudoRPG jako Mass efect.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když si hrál Divinity original sin tak zkus Divine Divinity, je to taky od Larian studios, trochu st… nový
Deadfrey 22.03.2016 08:37
Deadfrey
Divine divinity - diky za tip, mrknu. nový
Prasak 22.03.2016 08:50
Prasak
Tak jsem koupil Divine divinity, rozehrál, no vypadá to dobře, takže na pár týdnů mám pokoj. Díky. poslední
Prasak 26.03.2016 11:56
Prasak

Když si hrál Divinity original sin tak zkus Divine Divinity, je to taky od Larian studios, trochu starší, ale osobně mě to bavilo více než Original sin. Jedna z mých TOP (soundtrack je víceméně stejný).

Hra ve stylu BG vyšla tuším Inquisitor, ale opravdu nevím jak to vypadá/funguje. Jen jsem četl že to dělali docela dlouho, chtěli překonat BG a mezitím se herní doba trochu změnila, hodně udělané na tvé rozhodnutí. Mrkni se když tak na to.

Kdyby tě chytl Sacred 2, je to trochu podobné diablu, akorát máš tam takovou svobodu, na Sacred 3 se ani nedívej, to mě tak moc zklamalo, jak žádná jiná hra.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru