Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uzamknutý steam účet ale hry hrát jdou

Dobrý den potřeboval bych pomoct se steamem mam ho zamknutej ale normálně jsem se přihlásil a hry hrát můžu ale koupit si přes paysafecard hry nemůžu a do Counter-Strike Global Offensive přes tržiště butterfly | Safari Mesh si koupit též nemůžu a když jsem psal na support tak po 2 dnech mi přišlo že mi odemknou účet po 90 dnech jak mile jim pošlu že tomu rozumim ale nevim kam jim to mam poslat protože mi to tam nenapsali. Byl bych moc rád kdyby jste mi napsali kam to mam napsat. Děkuji

Hm. S tímhle jsem se ještě nesetkal. Cos vyváděl s tou kreditkou? :))
Myslel jsem, že ti ho zamkli na základě např. odcizení a musíš se prokázat jako vlastník. Ale tohle je jen monolog typu "Ty, ty, ty!" aneb máš to na 90 dní a potom jakýkoliv krok vedle vyústí automaticky v perma lock. Odpovědět máš tam dole, že tomu rozumíš.