Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Staré herní časopisy, chce někdo?

Vím, měl bych to dát na Bazar, ale tady si toho asi všimne více lidí, než to vyvezu do sběrného dvora..

Mám mnoho čísel Score (všechna čísla 15-182) a kompletní Gamestar (od nultého do posledního čísla). Kdyby měl někdo zájem, ozvěte se. Na ceně, která bude spíše symbolická, se domluvíme. Samozřejmě nejraději jako celek, v případě opravdu kompletního Gamestaru ideální pro nějaký archív.

Bez plakátů (ty jsem dávno rozdal) a bez CD/DVD příloh. Těch sice také mám plné krabice, ale kompletní to nebude. V případě zájmu se ale rád zbavím i toho (odhaduji to několik set médií).

Nejlépe vlastní odvoz (bude toho tak metrák..). Mohu i poslat poštou, pak si samozřejmě naúčtuji poštovné a balné.

Když si to tak vezmu, tak jsem se do nich také zpětně už nepodíval než leťely při stěhování pryč, ikdyž teď, když jsem starší by mě zajímaly recenze, tehdejší super tituly - když se obdivovaly různé "futures" u hry - jako AI, grafika, herní možnosti.. Člověku by to mohlo přijít úsměvné a zároveň by zamáčkl slzičku, jak se ten herní svět za ta léta proměnil :-)