Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po stiahnutí

Dobrý deň, keď stiahnem hru tak (no vlastne skoro všetko ale hlavne hry) tak na win 10 sa mi objaví v akom programe to otvoriť povedal by mi prosím niekto presne do detailu ako to stiahnuť ja to dám cez 7zip či jaky a potom neviem čo dalej napíše že všetko orvoené či dačo take

ale ne to neni na cierno ani nic ale normalne sa mi nieco stiahne z internetu napr teraz dajaka aktualizacia ci co to je a normalne kliknem cez co chcem otvorit to je piratenie ked som to ani nechcel stiahnut? ( v tomto pripada kedze t nie je pirátenie ale problem s tahovanim poradite mi :)??