Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem origin ztráta účtu

dobrý den dnes se chi přihlásit k originu a nejde v mailu jsem našel že mi někdo změnil email + helso ( rusák) vrátil jsem změny zpět a už mám přístup k účtu

moje kroky převedení steamu uplay na jiný email
změna hesla u stávajícího emailu
změna hesla k steamu + uplaye + originu

ale nejde mi změna emailu u originu hází mi to otázku kterou jsem vyplnil u registrace ale já si ji nepamatuji

prohledání pc adwcleaner + mbam

Support Contact Information

To provide the best support for your account safety, we take these questions via phone.

EA Advisors are available to take your question Monday to Saturday, between the hours of 9:00 a.m. and 11:00 p.m. CT. Select Call Me to request that an Advisor call you about your issue.* We'll give you an estimated wait time for your call back.

In the meantime, you may find answers to your account security questions on EA Help.

You can also get community-based support at Answer HQ.

může mě to někdo přeložit ?