Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emulátor na PS1

Každý z nás se vrátí do roku 1995, kdy jsme hráli na Playstationu 1 své hry... A proto i já bych se rád vrátil do té RETRO doby a zahrál jsi své hry.
A proto Hledám nejnovější verzi na Playstatiton 1 emulátoru. Děkuji

Nic proti ale nez jsi sem dal otazku...mel by jsi to rychlejsi na googlu.
Ja pouzival ePSXe a fungoval cca dobre.

Je jedno jakou verzi ono defakto kazda hra chce jinej BIOS a jiny nastaveni ale neni to "tvrdy" jak u PS2ky :)