Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit soundtrack ze hry na PSP

Ahoj,potřebuju poradit . Mám na PSP hru colin mcrae dirt 2 a v menu PSP , když najedu na kartu hry, spustí se takový krátký song ... hledal jsem všude možně na netu , ale nevím jak ten song najít , nevíte jestli se dá nějak vypátrat ? Díky

Můžeš si stáhnou aplikaci SHAZAM (do mobilu a asi i pc). Tu pak zapneš a necháš poslouchat písničku. Shazam ti pak poví její jméno. Už kolikrát mi to pomohlo.

Pokud jde o soundtrack ke hře tak taky, ale taky nemusí. Za zkoušku nic nedáš.

Občas taky dělám, že napíši slova písničky na google... (třeba i čechoangličtinou :D)