Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplay přihlášení

Zdravím všechny mám problém při pokusu se připojit na svůj účet Uplay ,ale vždy dojde k chybě

Spojení přerušeno

Služba Ubisoft není momentálně dostupná. Zkuste to později nebo přejděte do režimu offline .

Bohužel do režimu offline nemohu když sem přeinstalovával Windows skrze chybu

Jestli si někdy něco pirátil, zkontroluj firewall jestli ti neblokuje uplay. Cracky vytvářej podmínku aby se uplay nepřipojil k oficiálnímu serveru.

/pak zkus

go into settings and uncheck the box that says "Allow Uplay to use a proxy connection to access the internet"