Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak/odkud/z čeho se nejlépe naučit POKER ?

Dobrý den,

poker hraji amatérsky (po hospodách a na internetu né o peníze) už nějaké tři roky a chtěl bych se v této hře co možná nejefektivněji zlepšit. Nemám nejvyšší ambice, ale chtěl bych se dostat třeba na úroveň, abych mohl vyhrávat nějaké turnaje na pokerstar (o nějaké normální částky).

A proto bych se chtěl zeptat odkud nejlépe začít. Sledovat vide,kniha nebo nějaký web?
Tak bych poprosil nějakého hráče, aby mi nejlépe řek odkdu začít a co třeba pomohlo jemu...

Děkuji

Přesně jak říkal kolega. Hraj, hraj, hraj.
Poker se skládá ze 2 částí:

1) matematická pravděpodobnost (dá se naučit z nějakých knížek)
2) štěstí/blafování (na tom musíš zapracovat sám hraním, také pozoruj ostatní, jak se chovají + jaké měli karty v ruce atd.)

Hlavně trpělivost na tu jsem doplatil ja. Doplnil jsem si realne penize na jednom portalu abych mohl zacit hrat. Dal jsem tam 25 dolaru. Po noci hrani jsem mel na ucte 60 dolaru. Hral jsem jen o male castky a vickrat jsem vyhraval jak prohraval tak to slo pomalu nahoru. A mel jsem v tom tak pokracovat, maximalne hrat o 2x vice. Ale nad ranem mi uz hrabalo a tak jsem celou castku prohral v dvou poslednich dvou hrach za par minut. Tak na to od te doby kaslu, neni to hra pro kazdeho no :-)