Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xcom 2 padá po kliknutí na play

ahoj mám tu problém kterej se mi zatím nepodařilo vyřešit jde o to když spustím XCom 2 tak mám launcher ale hra se po kliknutí na play nespustí protože se mi napíše že přestal pracovat občas na mě vytáhnul steam kód chyby 41 ale to něják odeznělo už mi to nepíše pro upřesnění zde je můj log (teda alespoň si myslím část s jádrem problému) děkuji za všechny odpovědi :)

[0003.47] Error: Corrupt texture [Texture2D UI_3D.Waypoint.Fire]! Missing bulk data for MipIndex=0
[0003.48] Error: Corrupt texture [Texture2D UI_3D.Waypoint.Fire]! Missing bulk data for MipIndex=1
[0003.48] Error: Corrupt texture [Texture2D UI_3D.Waypoint.Fire]! Missing bulk data for MipIndex=2
[0003.48] Error: Corrupt texture [Texture2D XComEngineMaterials.borderGradientDashed]! Missing bulk data for MipIndex=0
[0003.50] Log: 157937 objects as part of root set at end of initial load.
[0003.50] Log: 0 out of 0 bytes used by permanent object pool.

Tak ona spíš nejen, že padá, ale chybí mi v inteface základny i buttony a Esc nefunguje, navíc stále skáče do zobrazení v Okně od druhé mise a snižuje rozlišení na 1024*768 a ic s tím nelze dělat. Je nehratelná, takže papá a to byl tutorial skvělý. Ale k čemu to? K hovnu!