Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MONITOR PS4

Ma smysl si kupovat k ps4 monitor za 3500-5000 nebo tv rozhodl jsem se monitor kvůli input lagu :/ Nebo si koupit nějakou 32 palcovou tv za 5000 ??? Díky

S gamepadem na sedačce se dá hrát jakákoliv hra na PC.

Nedá.

Jinak ano, konzole se prodávají pod cenou, ale oni si to zase naženou na cenách her, poplatků za hraní online, premium cukrátek atd. Je vždy snazší z lidí vytáhnout peníze dlouhodobě po malých částkách než jednorázově velkou částku.