Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V ban

Dobrý den.
Z ničeho nic jsem dostal ban na mojím učtě, nepouživál jsem žádne Hacky, Cheaty, Modifikace adt.. Dostal jsem ban na 10 dní, moc mi to nevadí že to je jenom na 10 dní kdyby to bylo na furt tak mě asi střelí.. ale 10 dni si budu muset počkat -_-. jenom se chcu zeptat jestli někdo ví jak to je udělané.. Jestly to jde nějak obejít třeba novým charakterem nebo nějaký soubor nebo něco. A ještě jestly někdo ví jak je ten ban udělaný jestly to je přes rockstar přes učet nebo přes steam ten ban nebo to je na tom charakteru .. ? Jsou někde stránky kde je to pořádně vysvětlené nebo něco ? :) Díky

Problém je, že já taky dostal ban a ano, přišly mi na účet peníze, ale při hře a začaly se samovolně připisovat. Neumím anglicky, neřešil jsem to. Peníze jsem neutratil, a po 14 dnech se zase odečetly. Jenže za dalších 14 dní jsem dostal ban. Nemluvě o tom, že jsem pětkrát koupil shark kard po 8000 000 herních dolarů. A to už je vážně blbé vzhledem k tomu, že mi strhnou všechen majetek včetně 80 RANK. S GTA končím, k životu ho nepotřebuji a jsem zklamán..