Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tzar fullscrean

Ahoj!

Rád bych si zahrál starou pařku TZAR.

Běží mi ale v malém rozlišení, rád bych ji "roztáhl" na celou obrazovku (ano vím že to bude "rozmazaný") - ale nějak se mi to nedaří.

Před rokem jsem to hrál (na stejném pc, akorát s win 8.1) a šlo to.

Teď mi to nejde.

Mám integrovanou grafiku od Intelu.

Díky za každou radu, odkaz, ap.

Borci rozjeli jste někdo ten patch na ten screen 1920x....?Je to prý včetně HD rozlišení celkového Tzara.
Sice nevím rozdíl mezi jednotlivými verzemi...ale vypadá luxusně.
Určitě budu rád za jakoukoliv radu,jestli jste to i rozjeli!:-) případně mě prosím kontaktujte na mail; mikulasjelinek@seznam.cz

Patch: https://www.moddb.com/games/tzar-the-burden-of-the-crown/downloads/tzar-burden-of-the-crown-hd-patch-1920x1080