Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Controller

dobrý den před dvěma měsíci jsem si objednával ze služby steam ten nový controller (cca 7 dní po vydání). ale ještě mi nepřišel... chtěl bych se zeptat jak vám trvalo než vám něco přišlo ze steamu?

Předem díky za odpověď

Kdyz vis, ze je to kram, tak bys mohl vedet v cem je lepsi? Nebo jsi ho nikdy nezkousel, ale uz predem vis, ze je to kram? Mnoho her na PC nema zrovna nejlepsi podporu 360 a tam steam controller ocenis. Navic pokud se nepletu, tak steam controller jde pouzit i ve hrach, ktere controller nepodporuji.