Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pár otázek ohledně Far Cry 3

Zdar padání,dnes bych se chtěl zeptat na pár otázek ohledně hry Far Cry 3.

1)Jak to nakonec s Jasonem dopadne? Teprve včera jsem dohrál hlavní kampaň a jsem celkem zmaten koncem.Odjede teda Brody zpět do města s kamarády,nebo zůstane na ostrově?

2)Vyplatí se hrát Blood Dragon ? (DLC k FC3)

3) Co dělat, když mám dohranou hru ?

ad 1)však jestli si dohrál kampaň tak na konci máš výber(nebudu spoilovat) a tam jasne uvidis co se stane
ad 2)far cry 3 se to prakticky netýká a za mně je to úplná a totální blbost...já bych si to nikdy nekoupil
3)vydělat si všechny zbraně vylepšení zístak bonusové zbraně a pak resetovat stanoviště a obsazovat je od začátku na jinej způsob

!SPOILERY!

1) Jsou 2 konce. První je ten, že zabiješ své přátele, tak jak ti Citra rozkáže. Po té s ní budeš mít "intimní záležitosti", ve kterých jí oplodíš. Následně tě probodne nožem a ty zemřeš.

Druhý konec je ten, kdy odmítneš své přátele zabít. Následně na tebe Dennis zaútočí s nožem. Citra mezi vás skočí a Dennis omylem zabije ji. Pokračuje to tak, že tví přátelé odjedou z ostrova. Jason zůstane, kvůli tomu, že zabil příliš mnoho lidí a patří do jungle.

2) Je to něco úplně jiného než původní hra. Šílenější, rychlejší a zábavnější. Já bych to doporučil.

3) Na 100% ? Sbírej dopisy, známky, skup zbraně, udělej všechny dodatečné úkoly (zásoby...) a podobné věci. Pokud toto vše máš, už není nic moc co dělat :-)