Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust - stará verze?

Zdravím, před asi více jak rokem jsem hrával RUST. Bylo to fajn, a tak jsem si to teď koupil na steamu a je to jiné, taková slátanina se nedá hrát. Kde je starý RUST dá se to někde oficiálně sehnat a hrát?
Vím, že existuje warez a ten se na noSteam serverech dá hrát, ale když bych to chtěl hrát na oficiálních serverech tak to nejde?

Taky jsem to hrával (Family Sharing přes kolegu) před rokem a půl, teď o slevách jsem se mrknul na screenshoty a na gameplay na YT, je to jiné. Nedokážu posoudit, jak moc, ale je. Fóra jsem nezkoumal, ale nemyslím si, že by ses oficiálně dostal ke starším verzím, holt je to hra ve vývoji. Každopádně tak jako tak můžeš na Steamu hru do 14 dní od nákupu a do 2 hodin hrací doby vrátit a dostat peníze zpět.