Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 Problém: mizení textur

Dobrý den.
O vánocích jsem dostal grafiku a rakmu. Obojí funguje perfektně, všechny hry co jsem si tam dal a jsem s tím velmi s pokojenej, ale teď když jsem si tam nainstaloval gta 5 a hraju ho chvíli tak mi najednou z ničeho nic začnou mizet textury, např. silnice domy a tak a přitom se mi vubec neseká a to ho hraju na vysoký detaily v pohodě. Dneska jsem se koukal na foru a všichni říkali, že to je problém s cpu že nestíhá načítat krajinu či co, ale mě třeba ty textury zmizí i když na nich chvilku jsem z ničeho nic, taky jsem zkoušel nastavit ve správce úloh vyšší prioritu nebo jsem zkoušel schválně snížit výkon cpu a nic pořád stejně jen se mi při s nížení toho výkonu hra trochu sekala. Nakonec jsem zkusil dát do pc starou ramku a grafiku no a pořád to stejný takže novýma komponentama to není a cpu taky asi ne protože já jsem gta 5 v pohodě hrál ještě na windows 7 co jsem tam dřív měl, no a hrou, že by byla špatně nainstalovaná, nebo stažená to taky nemůže být, protože jsem zkoušel odlišný 2 gta 5 a pořád to stejný už mě max. napadá jestli to není windows 8.1. Ovladačema na gpu to snad není, zkoušel jsem starej i nejnovější a pořád to stejný tak snad vymyslíte nějaký nápad proč by to takhle blblo dík předem za snahu a odpověď :-)

CPU: AMD Athlon II x2 250 (3Ghz)
GPU: ATI Radeon HD 5770
RAM: 6Gb

s tím jsem si taky hrál už několikrát, jenže i když je to na min. nebo na vysoký dělá to stejný problémy. Vím že grafika je starší ale výkonem je docela dobrá na ní rozjedu např. watch dogs na střední detaily a toto je jediný s čím mám teď starosti, přitom na ještě horší grafice a
s dřívějším systémem mě toto nikdy neblbo.