Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítá Minecraft skin

Zdravím poradnu, nějakou chvíli jsem hrál warez minecraft a asi po měsíci jsem přešel na originální, do toho okamžiku jsem hrál na jednom serveru kde jsem mněl jméno **** a jelikož jsem nechtěl aby mi zmizela hodnost kterou tam mám tak jsem si dal i stejné jméno na MOJANG účet když jsem si MC kupoval (Jméno nebylo zabrané). První věc byla samozřejmně skin, ten jsem si udělal ale v tu chvíli nastal ten problém - všude mi ten skin jde ale na tom mém určitém serveru ne a nevím proč .. skin sem měnil jak ručně tak automaticky přes MC stránku ale nic nefunguje , majitel serveru doknce zkoušel i celý restart mého účtu a nic.. reinstall MC ... update javy a stále nic....

Prosím o radu

Takže jsi určitě hrál za tvé smyšlené jméno, se skinem Steva? Nepoužíval jsi náhodou nějaký nick, co na sobě nějaký ten skin měl.. a v době koupě origa MC už daný hráč byl smazaný, nebo něco takového a mohl sis tak vybrat stejný nick?

Pokud platí první varianta, nějaký ten offline skin mód jsi na warez účtu používal?
Pokud ano, může tam být nějaký konflikt.

O tom jestli už to jméno někdo předemnou mněl si nejsem jist ale moje jméno je stejné jméno jedný moderátorky na streamu ale jsem si jist že též osoba nikdy nehrála minecraft a kdyby ho hrála tak je podle mně málo pravděpodobné aby účet smazala.
Na tom serveru kde hraju mám skin podvodního guardiana a nevím proč .. přitom všude na jiných serverech my skin normálně jde.