Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi nejde PAYDAY 2?

Dobrý den. Koupil jsem si PayDay 2 přes Steam. Stáhnul jsema asi 12 GB. Když jsem ale hru spustil tak mi naskočí jenom černá obrazovka a misto kurzoru přesípací hodiny. A jediná možnost jak to vypnout je restart PC. Už jsem koukal i na stránku která vám řekne jesli vám to Počítač utáhne a vyšlo mi tam že ano na střední až vysoké detaily. Neví nekdo jak to opravit nebo proč to nejde?

Dobrý den tato věc jse mi uz stala také, nelze stim nic moc dělet je to chyba steamu musíš hold čekat a jednoho dne se ti ta hra spustí... Problém je že po nějaké době nebo odinstalování a nainstalování PayDay2 se ti to muže stát zase... Jako právě teď mně hold tech 20euro sem mněl vložit do něčeho jiného prostě čekej