Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno gta3.img problem

Mam tady problem. Nedavno se mi pokazilo gta3.img kdyz jsem se hrabal v img too tak jsem tam neco udelal a ted se to pokazilo. Jde o to, ze v GTA SA:MP nemam nainstalovane zadne modeli aut, ale i pres to mam nektere auta preskinovane. nevite jak to opravit?

Zkousel jsem:

Reinstalovat gta - nepomohlo
Stahl jsem si nove gta3.img - nepomohlo
Obnovil jsem system ze zalohy kdy jsem to jeste mel v poradku - nepomohlo.

Kdyz spustim gta jako spravce tak mi zase pada hra. Pls poradte jsem zoufalej :-(.

Odinstaluj hru, smaž pak i celý její adresář. Smaž adresář "GTA San Andreas User Files", budeš ho mít někde v Dokumentech (ve W7 je to cesta: c:\Users\Public\Documents\GTA San Andreas User Files).
Nainstaluj GTASA znova a pořádně, tedy z originálky.

Multi nehraji, nezajímá mě. Do GTASA jsem nikdy modifikace nedával. Logicky mi ale dává smysl, že pokud modifikace změní soubor gta3.img, tak po jeho smazání/výměně za původní tam prostě ta modifikace být nemůže.

Nevím, na Steamu je verze hry myslím 3.00. A pokud si pamatuji, tak SAMP fungoval jen na verzi 1.00 (možná se něco změnilo).

Zkus se mrknout do příslušného steamfóra.

Já mám GTASA jak tu úplně první DVD verzi (byla dodávaná s knihou a mapou), tak i na Steamu, nainstalovanou mám tu DVD verzi, mohu si vybírat, zda chci verzi hry 1.00 (to byla ta na DVD) nebo 1.01 (spousta oprav, zákaz coffee módu). Tu steamáckou verzi nepoužívám, protože se mi na ni nepodařila narvat čeština, zatímco na DVD verzi ano. Neměl jsem důvod to zkoušet znova.

Pro kontrolu, ve verzi hry 1.00 a 1.01 mám soubor gta3.img o velikosti 940.064.768 byte a s časovým razítkem 2.3.2005 15:48.

Vyřešeno.

řešení: Stáhněte jsi GGMM a originální auta na internetu. Následně najdete vadné auto a překopírujte ho na originální.

Poznámka: Nestahujte instaleri pro instalaci aut !!! jen vám to dodrbe gta3 a jste v prdeli... :)