Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strategická hra Village

Zdravím! Moja prezývka je Paper a rád by som vám ukázal hru na ktorej pracujem vo voľnom čase. Hru Village môžete hrať na stránke village.net16.net. Je to jednoduchá strategická hra v ktorej si budujete svoju dedinku a pokračujete v príbehu. V hre môžte posielať farmárov/rybárov/minerov/... do práce, a za niekoľko minút vám donesú odmenu. Môžete útočiť na ostatných hráčov alebo môžete bojovať proti bossom vo veži! Za každého zabitého bossa dostanete unikátny predmet. Môžete aj poslať hrdinov na dobrodružstvá pri ktorých môžu získať rôzne suroviny. Časom sa vám odomknú dobrodružstvá 2 a 3. Môžete vyrábať predmety ak poznáte recept ako ho vytvoriť. Môžete si vyrobiť napríklad lektvar na väčšiu silu alebo obranu ktorý vám vydrží určitý čas! Momentálne prebieha v hre zimný event pri ktorom môžete získavať snehové gule na adventure 1. Napríklad ak pozbierate 4 snehové gule tak si budeme môcť vyrobiť snehovú vločku, ktorá vám mení farbu nicku. Alebo snehuliaka za 3 snehové gule ktorý je v podstate zvukový efekt. Môžete obchodovať s ostatnými hráčmi a meniť tak jedlo na zlato a naopak. Za každú akciu čo v hre robíte tak získavate rp (rank pointy). Podľa vašeho počtu rp sa určuje váš rank/pozícia v tabuľke hráčov. Komunikujte s ostatnými hráčmi v chatroom alebo im pošlite správu do ich poštovej schránky za 1 gold! Časom si v hre odomknete oveľa viac jednotiek, zbraní, itemov, receptov,.... Wikipédiu hry nájdete na villagenet.wikia.com. Dúfam že si hru vyskúšate, možno vás začne baviť! Ak by ste chceli niečo kritizovať tak mi to môžete napísať pomocou sekcie "message" priamo v hre! Ďakujem vám! :)

Na hraní s přáteli dobré, pro nějaké širší publikum nee..

Hra je podle mě málo grafická, zpočátku nepřehledná a hráč se v ní bude špatně orientovat. Chybí nějaký jednoduchý průvodce ovládacími prvky, který by tě navíc seznámil se vším důležitým.

Něco jako poskytuje hra "divoké kmeny".