Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV Problem

Koupil jsem si GTA IV na Steamu. Single. i Multiplayer vše jde v pořádku. akorát mě štve jedna věc. Když chvilku hraji, tak moje obrazovka se na chvilku vypne a pak hned zapne. Jak když třeba nejsem 15 min. na PC tak obrazovka po chvíli zhasne. To se mi stane i u GTA. Normálně hraji a najednou mi problikne obraz. Už více krát se mi stalo i to, že když se obraz vypnul už se nezapnul a nešlo nic dělat. Nešel ani vypnout komp musel jsem ho vytáhnout ze zásuvky. Nevíte co s tím? :/

Můj systém:

RAM: 4GB
Op. Systém: Windows 7
Grafika: ATI Radeon HD 5700

Náročný hry které jsem hrál a vůbec mi to nedělalo a neměl jsem žádné jiné problémy:

BF 4
GTA SA:MP
Just Couse 2
Far Cry 2, 3, 4 (U čtverky se mi trošičku zahříval PC ale pořád dobrý)
Damned (Na pohodu)

A vše mi jelo na pohodičku. Teď akorát si musím znova koupit GTA IV protože jsem zapomněl heslo. Ale to je vedlejší... Každopádně když jsi ho znovu koupím zkusímto vypínání monitoru... A to by jít mělo jelikož tehdy mi to šlo.