Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam koupě dárků

Ja jistě víte tak na steamu jsou slevy a tak mě napadlo koupit bráchovi CS:GO ale píše mi to tuhle hlášku

vypadá to, že jste se v několika posledních hodinách pokusili o dokončení příliš mnoha nákupů. Chvíli počkejte a poté to zkuste znovu.

Nevíte jak to opravit nebo jak dlouho bude tahle "penalizace" trvat? Seru se s tím už hodinu a pokud to do další hodiny nespravím tak gaben asi příjde o hlavu...
Upravena velikost písmen. (karel)

Já netuším, o jaké omezení jde.

Nakupuji výhradně kartou, ale také ze steamácké peněženky (někdy se to rozdělí), když tam mám nějaké peníze z prodeje kartiček apod. Přklad, hra stojí 10€, z peněženky si to vezme 4, doplatím 6. Myslím nikdy jsem s tím problém neměl, že by mě to nechtělo pustit. Akorát kdysi dávno, když mi hry kupovali kamarádi, to jednou pár dní nešlo (koupit mi hru jako gift), asi nějaká obecná chyba.

Her na Steamu mám skoro 400.

Steam je super, ale sere mě taky abych nekecal. Neodesílá mi sms zprávy na mobil ohledně platby. Vždycky až to spadne, tak na podruhé se mi to odešle, stačí nějakej lag nebo proklik F5 ať kvůli netu nebo bůh ví čem ua jsem v tom nakupování hned hozený že jsem se několikrát pokusil něco koupit, vlastně jednou a jednou jsem dal refresh :D ...A někdy je celkem složité se v některých věcech vyznat. Ale to nakupování je fakt někdy LOL prsotě :D