Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UKRADENÝ ÚČET - PROSÍM POMOC

Ahoj, před cca rokem jsem koupil účet od hry League of Legends za 500kč, před 2 dny mi byl účet ,,odcizen,, od původního majitele( zažádal si o obnovení hesla ), mohu ho dát na policii, když mám důkazy, že jsem účet koupil? :) ( Fotky z chatu na Facebooku ) Děkuji

Prostě tě odrbal.. můžeš sice napsat na podporu, ale screeny ti budou k prdu.
Když už hrajete takovéhle s.. exkrementy, tak aspoň opatrně, sami za sebe.

Setkal jsem se osobně s jedním cca 12 letým klukem, který do toho rval neuvěřitelné stovky a stovky Éček (samozřejmě rodičů).. a pak svou blbostí podobně o vše přišel.

Tyhle "hry" jsou jen pro zlost, tahaj z dětí peníze, ty pak po sobě štěkaj na sociálních sítích ve věku, kdy by polovině výrazů ještě neměli rozumět.