Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia 1 Nejde ve fullscreenu na win10

Ahoj.
Mám problém s hrou Mafia 1. Nejede mi ve fullscreenu. V setupu mám dané rozlišení 1366x768 a zakliknuté "celá obrazovka".
Když hru zapnutu, tak se zdá, že ve fullscreenu je, protože to vidím přes celou obrazovku ale jde videt, že je to v okně s rozlišením co sem si nastavil.(doufám, že tomu rozumíte :D zkoušel sem to screenovat ale nejde to videt)
Zkoušel sem aji dávat zkratku alt+enter ale nepomohlo to. Kompatibilitu sem si nastavil na win xp.
Nemáte nějaké řešení ?

zkus dle jedné rady ze steam fora

I had the same problem but I Ctrl+alt+del to bring up task manager while the game is running. Under proceses I click on the > next to mafia. then right click on the new line and there is an option to maximize. I click on that and its full screen again. I have to do this everytime I launch the game but it works.

bohužel to budeš muset dělat pokaždé co zapneš Mafii znova