Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pixword

Ahoj..muzete mi prosim poradit?Ve hre Pixword mam obrazek..je na nem okynko s fajfkou...(jako kdyz do dotazniku udelate,ze souhlasit) ...podle napovedi je to slovo na 6 pismen,ale okynek mam asi deset..nemohu se ted na to podivat jak je to presne..ale druhy pismeno je A a predposledni K,coz take nekoresponduje s napovedou...diky za odpoved Zdenka

Ja vim...:D fajfka..jako hacek NIKE a u toho je cervena pastelka...v napovede je napsano ze je to Čekbox...ale v tajence je 9 kosticek,druhy pismeno je A a predposledni K. Hledala jsem to uplne vsude a nemohu to nikde najit, co to muze byt..nevite,prosim?Dekuji.. :)