Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnocení videa

Zdravim Váš, rozhodl jsem se natáčet videa a tohle je můj první pokus s komentářem, jenomže jsem to natáčel s bratrancem a ten neměl vůbec páru, že něco natáčím, proto jsem musel mít mikrofon trochu dál od hlavy, aby si ničeho nevšiml. Jsem si velice vědom toho šumu v pozadí, ačkoli si myslím, že zas tak hrozný není, kdybych v tom chtěl pokračovat, jakože asi budu chtít, tak bych si pořídil tento mikrofon: https://www.alza.cz/trust-starzz-mikrofon-d329295. htm .

Zde je odkaz na mé video: watch

Jak už plyne z názvu, chtěl bych vaše hodnocení. díky za čas strávený s mým videem

jestli tam vůbec komentář byl tak jsem ho asi přeslechl
párkrát jsem něco slyšel
takže kvalita docela dobrá ale mluv víc(čím míň momentů bez komentáře tím líp) a nahlas
vlastně si to nekomentoval vůbec jediné co tam bylo byl rozhovor s bratránkem

Díky za kritéria, no komentář tam popravdě moc nebyl, protože jsem nechtěl dát bratránkovi najevo, že se to natáčí, ale mám v plánu, třeba zítra, natočit druhý díl "Noob hraje Hearthstone", kde bych se více rozmluvil a samozřejmě předvedl nějaký ten komentář.