Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam: máte někdo nastaveno telefonické ověření účtu?

Nemyslím klienta Steamu na chytrých telefonech, ale tohle:

[1898-s1-png]

[1899-s2-png]

Pokud ano, jak to nastavení telefonního čísla a příjem SMS proběhlo? Jak dlouho jste čekali? Nebyla tam nějaká dlouhá prodleva, kdy se nedalo nic dělat a jen čekat, až to dojde? Případně další zkušenosti?

Na tom druhém obrázku mě zarazil nesoulad ve tvaru telefonního čísla. Ve vzoru mají:

Mezinárodní formát (příklad): +420601123456

Ale v kolonce na vyplnění je za "+420" přednastavena mezera. Aby pak vůbec ta SMS došla…

Moc se mi do toho v době, kdy Steam support funguje jak funguje, nechce. Kdybych s nimi musel něco řešit a čekat měsíce na jejich reakci.

Díky.

Tohle už je něco jiného.
Ověřovací kódy se použivají když se do Steamu přihlásíš z nového zařízení nebo IP. Když si nastavíš první možnost, vždycky když se přihlásíš někam poprvé (nová IP/zařízení), tak budeš muset vytáhnout mobil, kliknout v aplikaci Steam v menu na kolonku Steam Guard a tam se ti objeví kód, který máš zadat.

Víc si můžeš přečíst tady: http://www.blog.sslmarket.cz/ssl/dvoufaktorova-aut entizace-steam/

EDIT: Aplikace Steam je jen pro iOS a Android. mobile