Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drakensang online přes Safari, Chyba Instalace Javy

Zdravím,
Chtěl jsem začít hrát znovu Drakensang online, ale hra nešla hrát přes Google Chrome, tak jsem to zkusil přes safari, ale hra hlásila, že nemám Javu. Stáhnul jsem tedy Javu z oficiálních stránek a když jsem jí chtěl nainstalovat tak se objevilo okno se zprávou: ''Another Java installation is in progress. You must complete that installation before you can run this installer.'' Odinstaloval jsem tedy původní Javu a zkusil nainstalovat tuto, ale pořád mi to hází tu stejnou hlášku. Co s tím?

Díky :)

Update: Tak jsem zkusil ukončit proces ve správci úloh a je tu další chyba:The installer cannot proced with the Current internet connection settings. Please visit the following web site for more information.

to sa obvykle stáva,pokial niekde v temp alebo program files zostanú zbytky inštalačného súboru/súborov predošlej inštalácie javy,vtedy nová inštalácia,pokial ich nájde,tak protestuje,že ešte stále prebieha iný proces inštalácie,takže prehladaj a zmaž všetky súbory z tempu,koša,ktoré majú koncovku msi alebo zostali v dočasnom adresári wise installer....