Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XBOX ONE VS PS4

Ahoj lidi mam dotaz co je lepsi xbox nebo ps a jak si vede ohledně podpory a připojeni porad slichavam ze ps ma časté potíže z psn a tak různě a xbox to sem moc nesledoval a chtel bych vědet co bych si mel spis koupit DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Rozhodne pro PS4, nekde jsem dokonce cetl ze ma skryty vetsi vykon oproti Xboxu one az o 50% ale neni to oficialni a vyvojari o tom moc nechteli mluvit. U obou je placeny multiplayer, kazdy ma svoje specifika a exluzivni hry. Co se tyce PSN vypadku tak ty uz odeznely, posledni jsem registroval tak pred 6 mesici ale nebylo to nic zavaznejsiho. Jak je to u Xboxu one nemohu posoudit - nemam ho. Co se tyce komunity tak ta je vicenasobne vetsi na PS4. Jinak kdyz zadas do googlu srovnani PS4 vs XBOX one tak toho najdes hodne k precteni