Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gta 5,mise 75.

Ahoj,mám problém s misí 75,nemohu se dostat dovnitř,abych ji začal.V přípravě jsem ukradl pilicajní dodávku a pak tři dooge,upravil na zlato a odvezl je schovat.od té doby nic nechtějí a misi nemohu otevřít.děkuju předem za rady,co bych měl ještě udělat.hraju to na xboxu,kdyby to mělo nějaký vliv.

Kradl jsem malý,suv i kamióny,zkoušel jsem je schovávat,a pořád nic,nepíšou,že bych ho měl odvézt někam na určitý místo.taky jsem zkoušel suv na místo,kde ta mise končí a oni jedou k michalovi domu,podle videa na youtube a taky nic,myslel jsem,ze mi chybí nějaká zkušenost,nebo jestli nemám nejak heknout ty křižovatky,sehnat oblečení nebo tak něco.Když volám Lestrovi,tak tam má záznamník.
Kamarád to prošel,ale tohle se mu nestalo.
Moc děkuju za rady a tipy.

Ještě můžeš zkusit jít do toho strip klubu, tam má mise začít. Nebo si projít střelnici a splnit tam ty střelecké zkoušky pokud je nemáš splněné. Případně ještě přepnout na online hru, chvíli hrát a pak zase přepnout do story modu... jinak fakt netuším. Jakmile splníš misi kde máš sehnat ty tři auta, tak máš zavolat Lestrovi a hned se má ukázat na mapě ikonka pro začátek další mise.

Zkus tohle, našel jsem na to netu, prý to funguje.

1. Put Trevor on top of the strip club, right above the H marker, on top of a ventilation. (You reach the roof by climbing the ladder in the back alley.)
2. Switch to another character (preferably away from the strip club), then switch again to Trevor. Trevor should "fall" through the roof and spawn into the club. You will notice that the H marker has disappeared, and the mission can not be triggered from inside.
3. Walk into Trevor's office near the back door (the door can be opened, but don't go out), and switch again to another character (Franklin or Michael).
4. Quick-save your game (on a new slot, just in case). Reload your game via the menu.
5. The H marker should have reappeared. With your current character (Franklin or Michael), drive to the club and get close to the back door.
6. Switch to Trevor, who is still inside the office; it should automatically trigger the mission.