Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra ve formě hádanky

V pozdní podvečer byl nalezeny muž ve své pracovně mrtvý. Ležel hlavou oprenou o stůl a v levé ruce držel pistoli. Když na místo přijeli detektivové začali prohledávat místo činu vedle ležícího muže našli jen kazetak skazetou když pásku přehráli slyšeli " už nemůžu dál" " můj život nemá smysl" poté uslyšeli výstřel z pistole. Jak detektivové přišli že se nejednalo o sebevraždu ale chladokrevnou vraždu?......ví to někdo?

Podle mē to s kazetou nemuselo mit nic společného, ale jestli se strelil do hlavy, tak by na stole bylo nēco jiného a nemēl by hlavu oprenou o ten stul, nebo by dopadl jinam..
Ale jediné logické opodstatnēní, jen podle informací z článku je duvod, ze ta kazeta byla pretočena.
(I kdyz jsem zkousel číst ten text z kazety pozpátku, zda tam není jméno stopa po vrahovy :-), coz tam mohl dotyčny nechat, ale nic)

Ako ze pachatel by si dal tu pracu a pretocil kazetu na zaciatok? To je dost blba detektivna story teda :) Navyse sa tam nikde nespomina, ze by to policajti nepretocili na zaciatok sami, to co pises je len vlastny vyklad pribehu a to uz sa potom mozme dostat aj ku konspiraciam illuminati/ufoni/jasterice z vesmiru.