Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry<--->Knihy

Ahoj. Býval jsem vášnivý hráč PC her, ale dnes už tomu moc nedávám. Co se týče knih moc jsem toho nepřečetl a chtěl bych to napravit a začít s něčím co je mi blízké. Jako první mě napadl Zaklínač to je jasný. Ale narazil jsem i na knihy Assassin's Creed http://www.databazeknih.cz/vydane-knihy/anton-gill -12454 atp... u kterých ale pochybuji o kvalitě, jelikož př. filmy podle her jsou většinou bídné. Chtěl bych tedy poradit KVALITNÍ knihy podle her či naopak, určitě vznikla i spousta her podle dobrých knih. Děkuji za případnou odezvu.

Tak sem tam nějaká píseň není žádná hrůza. Ve Společenstvu se mi strašně líbí cesta Froda a Sama k tomu jeho novému "domovu" kde na něho čeká Smíšek a Pipin. Už si to pořádně nepamatuji, ale vím, že tohle ve filmu nebylo. Jinak Společenstvo je jak knižně tak filmově můj nejoblíbenější díl.

Jinak já teď čtu Zaklínače a je to dobrý, ale ty dvě knižní série co jsem zmínil se mi četly lépe. V Zaklínačovi je strašná spousta postav a to kolikrát s takovými jmény, že mám někdy problém si je zapamatovat.