Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 1 pouze v okně

Dobrý den, mám nový počítač Lenovo G50-30 (http://www.datart.cz/Notebook-LENOVO-IP-G50-30-15- 6-HD-N3540-500G-8G-4G-DVD-NV-Win-8-1.html). Nainstaloval jsem si do něj Mafii 1 (originálku), hra normálně běží, až na to, že jenom v okně a ne na celé obrazovce. Okno hry je na černé ploše, na okně není žádné tlačítko pro maximalizaci, kurzor mě pustí pouze v rámci tohoto okna. V nastavení hry jsem zkoušel upravit, ale stejně nic. Mohl bych poprosit o radu?
Díky předem:)

Už jsem to částečně vyřešil pomocí aplikace bordeless gaming:) zbavil jsem se rámečku okna, není to tedy tak otravný. Po stranách jsou ale furt černá pole, není to zcela na celou obrazovku. Kdyby někdo věděl, jak se zbavit i těch, budu moc vděčný.