Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno The Sims 3 nejde spustit

Zdravím, dnes jsem si koupil the sims 3 na win 10 64 bit a nefuguje to. Na originu když spustíte tlačítko hrát tak zbělá, no a já jsem klikl normálně na hrát a potom v launcheru spustit the sims 3. A launcher se vypne, nic se nestane a tlačítko hrát dostane zpět normální barvu jak kdybych to normálně nespustil. Když jsem the sims 3 nainstaloval chtělo to aktualizovat, no tak jsem to aktualizoval a až to bylo aktualizované, chtělo to další aktualizaci, no tak jsem to taky udělal a nejede to. Není to třeba těma aktualizacema ? Nebo jsem taky zjistil že mám 32 bit verzi originu a 32 bit verzi the sims 3. Tak jsem heldal na internetu 64 bit verzi originu ale nikde jsem nenašel. Nemůže to být tedy tím 32 a 64 bitem ? A taky na internetu psali že všechny díly the sims 1-4 budou fungovat na win 10 no tak nevím... Koupil jsem si tu hru za 500 kč tak to chci rozjet aby to nebyly vyhozený prachy. Tak prosím poradit protože fakt nevím co s tím. Děkuji

Aha :D Tak jo je jíná :D Ne nebyl, nikdy jsem na tomhle PC nestahoval žádný warez. Kromě minecraftu... :D Už jsem ale začal instalovat the sims 3 na jiný PC (win XP 32 bit, nějaký starý má ho teď mladší brácha) ještě se do nedoinstalovalo, má to 20%, ale pokud to pojede, tak je jasný, že je problém někde v mém PC. A není teda ještě nějaký řešení ?

To už jsem udělal, ten reinstall jsem udělal kompletní... No já jsem stejně chtěl vrátit PC do továrního stavu, jen se mi nechtělo protože jsem na něm pořád něco dělal. Mohl bych to přes noc zapnout, ráno tam ze všeho první (samozřejmě až po antiviru, ovladačích atd.) dám The Sims 3, a pokud to nepojede, no tak se na to můžu fakt už vys*** :D