Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Funguje vám Steam?

Práve sa už asi po X-krát pokúšam prihlásiť do Steamu. Zadám správne heslo a vyhodí mi to okno:"Klient služby steam sa nemôže pripojiť k serverom služby steam"...?

Ide vám to, alebo to mám problémy(zase)iba ja?
Poprosil by som čo najrýchlejšiu odpoveď

Dik za odpoveď, tak teda aspoň niesom jediný, a problém nieje v mojom PC, ale na druhej strane. Lebo ja som sa už skúšal prihlásiť aj na kamarátkynom notase...zvláštne ale je, že ona sa zo svojho notebooku prihlási do Steamu v pohode..ja, z toho istého stroja už nie. Je to normálne?! Rovnako aj spolužiaci zo školy, kt. bývajú sotva pol-kiláka odomňa sa práve teraz veselo strieľajú na CSku...k*rva!