Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebuji zjistit nazev jedne hry 1. co ji bude znat poslu mu 200.kc kredit

Dobry den jedna se o hru ps2 kterou jsem hral v roce 2007-09 asi na zacatku bylo v takovem kruhu asi zvire nebo nejaky netvor ktereho jste museli zabit a pak vas to pustilo dal do hry,pamatuji si ze tam bylo mesto,a jeste ta postava mohla letat mela na zadech takovou tasku a mohla letet par metru vono se to po par vterinach vybijelo,jeste z te hry dalo se tam prolest z budovy na budovu a v te druhe jdyz jste se dostali do vyssich pater strilelo se na vrtulnik pres okna a myslim ze jste tam mneli nekoho kdo vam pomahal... Dekuji predem za pomoc odmena jista :)

Neni to ta hra co pisete :( nejsou tam zadni draci..postava je asi zenska nebo chlap podle vyberu :) jeste k ti hre-hralo se to asi na mise ktere byli dlouhe,kdyz byla postava venku tak tam bylo mesto jako z budoucna..a kdyz se letalo s tym vznasedlom tak jen na kratku dobu,casem se to nabylo na maximum..a urcite se tam hodne strilelo :)

Neni to ani tahle hra..nejsou tam takove zbrane..asi jenom devitka,snajperka a samopal..rikam asi protoze vic si nepamatuji..proto zadam o pomoc..a postava bude normalni ne kreslena..jo bylo tam lezeni z jedne vysoke budovy na druhu po lane pak se slo kolem schodu a zvenku letel vrtulnik vojensky a ja donej hazel granaty a strilel asi bazukou :) fakt to jsou jenom vzpominky jako kdyz se vam neco zda a pak si vzpomenete.. :) jenze ta hra je skutecna :)