Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO nejde voice chat

Dobrý den, hraju csgo už rok, ale ještě nikdy se mi nestalo, aby mi nefungoval voice chat ani mikrofon ve hře. Jednoho dne sem hrál a po restartu cs:go se mi vypl úplně voice chat, nejde mi mluvit a ani nikoho neslyším. voice_enable 1 nefunguje. Poprosím někoho, komu se stalo to samé, aby mi pomohl.
Děkuji :)

Taky by mě to zajímalo mě se děje to samé a nevím jak to opravit zkoušel jsem už i reinstalovat csgo i Steam ale nic dával si to tu před 4 rokma tam už si myslím že si to opravil tak pomůžeš mi prosím ?