Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší survival hra

Nevíte o nějaké dobré survival hře kterou bych rozjel ?
Zatím mám jen Rust a přemýšlím o Ark Survival nebo Dayz.

Acer aspire v3-571g
Procesor: i7
Grafika: Nvidia geforce GT630m

Pokud survival=přežít, tak ano. Já to také tak beru. Přežít mezi zomby, zvířaty či vojáky… pořad je to o "přežití" ;-)

Seriuos Sama jsem uvedl proto, že děj té hry je naprosto nedůležitý, jde jen o to, přežít další a další vlny nepřátel. Survival by mohly být i tower defence hry (z hlediska té chráněné základny) :)