Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paysafecard - Účet.

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda někdo z vás neví, když si koupim PSC, ale nakonec ji nevyužiju a budu ji chtít zase "proplatit" tak zda to je nějak možný?

Co jsem tak četl, tak se našli lidi, který psali, že to nejde no zase naopak lidi, který psali něco ve stylu toho, že Tipsport je schopný to proplatit třeba na účet, ale za nějaký ten poplatek no a já bych se chtěl zeptat co je na tom pravdy?

Píši to sem mezi hry, protože bych řekl, že většina lidí, kteří kupují PSC právě hrají hry, tak doufám, že se tady dočkám odpovědi, protože na netu jsem fakt nemohl najít odpověď.

Ale tak tady spíš jde o to, že třeba mi někdo chce něco prodat, ale ten dotyčný je schopný platit pouze pomocí PSC no a když bych to přijmul tak bych ty peníze nechtěl na nějakým kódu, ale radši bych je měl na účtě, tak kvůli tomu se ptám jak to tedy přesně je.