Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Tanks účet na prodej!!!

Zdravím už několikrát jsem se pokoušel prodat svůj účet a pokaždé jsem měl stejný problém. Ačkoli se zájemce vždycky našel, tak to končilo fiaskem na předání. Problém je že musí proběhnout výměna kde jeden zašle přihlašovací udaje a druhý následně připíše částku na účet. Je to prostě cele na "čestné slovo" tak že na nic :D Napadlo mě jestli zde již není web který by toto řešil. Prodej přes garanta který by zajistil kontrolu údaju a předání ? Jinak začal jsem hrát lodě a tanky jsou bez využití.

Na tohle web ani nenajdeš. Prodej WoT účtu je zakázaný.

Ale i přes to. Pokud chceš mít 100% jistotu, tak jedině osobně. Hlavně se MUSÍ předat i email. Bez mailu je ten účet druhému na nic. A najít nějakého "prostředníka" taky není ideál. Buď to zpochybní jedna nebo druhá strana.