Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční PSP

Ahoj, mám PSP, které nespustí žádnou hru, vše ostatní funguje. Chci se zeptat, jestli by stála za to oprava, kolik by stála a jestli ne, znáte někoho kdo by to odkoupil, nebo kde vykupujou a za kolik přibližně. Díky

A to ti nejdou hry z originálního disku, nebo myslíš ty stažené? Pokud stažené, tak ti s tím ráda pomohu, ale radši mi napiš na mail (stargatelira267@gmail.com). Pokud ti nejdou originály, tak ti opravu moc nedoporučuji. Radši bych si koupila nové psp. Já psp musela dát do servisu, protože mi zlobil displej. Problém s displejem opravili (částečně), jenže i tak po pár dnech zase začal zlobit. Nakonec jsem si koupila nové psp. Oprava psp by tě mohla stát 1000kč, pokud se jim to nepovede, zaplatíš asi tak 1500kč za nové psp.