Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webová hra o ovládnutí světa

Dobrý den,

Nemohu si vzpomenout na jednou webovou hru, kterou jsem hral na jedné stránce na tu stránku si taky nemohu vzpomenout, ale uvedu priklad o jaky typ stranky jde.

Napr.:
zahraj.cz, herni.cz, superhry.cz

Vzpomínam si akorát, že v té hře šlo o ovládnutí světa Vaší corpoorací a byl pro ten účel nějaký projekt K.R.A.K.E.N.

Děkuji za odpověď

PS.:

Ještě si vzpomínám, že se tam kupovali manageři, kteří automatizovali získávání kapitálu a rozšiřování korporace a bylo tam několik, možností jak získávat finance na ovládnutí světa, myslím, že jedna z nich byla nákup agentů a pak ještě nějaká možnost byla, že jste si kupovaly drony.

Těch možností na získání kapitálu je tam více.

A s každým nákupem nějaké z možností, kde získáváte kapitál na ovládnutí světa se vám u dané možnosti také zvýšil i zisk z té možnosti, ale nevím zda také každý nákup zkrátil čas potřebný na získání zisku či se zkrátil až po několika nákupech v té možnosti, kterou jste chtěli urychlit.