Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike - nej mapy

Ahoj, rozhoduju se jaké dám na server (CS: GO) mapy - jeden bude deathmatch a druhy gungame (arms race), jaké sou vaše oblíbené? Na každý můžu dát max 10

Jestlize DM server tak vol zakladni mapy. Mezi nejlepsi mapy na DM patri de_dust 2, de_mirage, de_inferno a de_cache. Hlavně tam prosimtě nedávej train nebo nuke. To jsou nejhorší mapy na DM. A prosímtě, udělej normál DM, žádný HS only. Něco jako fragtime- pro 20 lidí max, pak je zmatek akorát.

Nevím, proč chceš Arms race komunitní, oficiální servery jsou, není důvod zakládat nové.