Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blitzkrieg Anthology

Zdravim. Zacal jsem hrat tuto hru Blitzkrieg Anthology, problem je v tom ze jsem si nacetl kampan za Nemce a nemohu se dostat hned z prvniho sektoru. Je to bohuzel v anglictine a ja jsem z toho Jelen. Nejake 2 ukoly jsem splnil, priletlo Nemecky Cap(letadlo) hlidkoval a zase zmizel a uz se nic nedeje, nevim jaky je dalsi ukol v prvnim levelu. Pokud nekdo vi tak diky.

Zdravím! Mám problém. Koupil jsem si Blitzkrieg z nostalgie, nainstaloval ho, začal hrát a když jsem chtěl jít do pryč, tak mě čekalo nemilé překvapení. Zjistil jsem, že mi nejde save a po opuštění hry můžu začít pěkně od znova.. Stejně tak mi nejde uložit "profil" hráče. Nevíte, v čem je problém?? Docela mě to štve... :-( Děkuji předem za tipy.. ;-)