Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nintendo 2DS vs Nintendo 3DS XL

Dobrý den, chtěl bych si koupit kapesní konzoli. Ale nechci za ní dávat moc peněz.... Díval jsem se, že Nintendo 2DS stojí cca 3000 a Nintendo 3DS xl stojí cca 3500. Tak se chci zeptat, která z těchto konzolí bude lepší? A jsou i jiné konzole za podobnou cenu?

A ještě jsem se chtěl zeptat jestli je Nintendo v češtině? A jestli se přes něj dá vyhledávat na internetu a chodit např. na Facebook?

Děkuji

Tak skor New 3DS, ma to silnejsi hw a postupne uz vychadzaju hry len na novu generaciu (prva lastovicka Xenoblade Chronicles 3D). 2DS ma jednu chybu - neda sa zatvarat, takze je dost velka na prenasanie. Do handheldov od Sony neradim vrazat peniaze, nakolko maju oproti Nintendu extremne slabu ponuku hier a navyse su z nich len niektore, co stoja za to. Ad browser a Fuckbook - Nintendo nema ani jedno z toho.
Ine handheldy okrem Nintendo a Sony v podstate neexistuju.

No to 2DS je, ale o rok novější... To 2DS stojí 3500 dohromady s pokémon Y a to 3DS xl stojí 3500 samostatné. Takže lepší bude koupit 3DS xl, že?
Existuje na to Nintendo nějaký obal/krabička jako na PSP?
Pasuje na něj i nabíječka od New 3DS nebo jen od starého 3DS?
A může se přes Nintendo chodit na internet/Facebook?
A co jsou Amiibo figurky?

Ad obal - na 3DS ano, na 2DS tusim nie
Ad nabijacka - ano, maju jednu nabijacku na vsetky handheldy (preto uz nie je sucastou balenia 3DS/3DS XL,New 3DS/New 3DS XL
Ad internet/facebook - uz som ti pisal, ze nie, aj tak sa pytas uz asi 10x
Ad amiibo - figurky do roznych hier, ale zatial sa to vyuziva hlavne na WiiU